Ozonowanie

Ozon, jako silny utleniacz sterylizuje i dezynfekuje atmosferę panującą w większości pomieszczeń. Ozonowanie usuwa z powietrza i przedmiotów, groźne dla zdrowia bakterie, wirusy, zarodniki grzybów, pleśni czy alergenów takich jak roztocza. Kolejną zaletą ozonowania pomieszczeń, jest skuteczna możliwość pozbycia się przykrych zapachów takich jak stęchlizna po zalaniach, zapach spalenizny po pożarach, dymu z papierosów, zapach potu, zapachu zwierząt albo zapachy farb, klejów, lakierów, itp.

Tritlen występuje w środowisku naturalnym, jego zapach jest wyczuwalny świeżo po wyładowaniach atmosferyczny w czasie burzy. Ozonowanie jest skuteczną metodą ekologiczną, odpowiednie wykonane jest nieszkodliwe dla człowieka i środowiska. Należy podkreślić, że zabieg ten powtarzany przynajmniej dwa razy do roku poprawia komfort życia alergików i astmatyków, gdyż zabija odradzające się drażniące grzyby, pleśnie i alergeny.

Ozonowanie jest wielokrotnie skuteczniejsze niż tradycyjne środki wykonane na bazie chloru. Działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze ozonu jest – około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru.

Wykonujemy ozonowanie: w biurach, przedszkolach, restauracjach, pokojach hotelowych, mieszkaniach, domach, samochodach, magazynach, szpitalach, chłodniach, gabinetach lekarskich, dentystycznych, kosmetycznych, fryzjerskich, domkach letniskowych, siłowniach, szatniach, piwnicach, strychach itp.

Używamy profesjonalnych generatorów ozonumarki OZONIZER mogących wygenerować do 14g/h O3.

Cena usługi określana jest indywidualnie dla każdego przypadku.